Coaching

Nauka języków nie musi być trudna!

To nie Twoja wina, że nikt nie pokazał Ci,
jak trzeba uczyć się języków!

Moim zadaniem jest pokazanie Ci, że nauka języków wcale nie musi być trudna. Ani nudna. Jeśli do tej pory kojarzyła Ci się głównie z przerabianiem kolejnych rozdziałów z podręcznika i wykonywaniem rutynowych ćwiczeń, to najwyższy czas z tym skończyć. Żadne reguły gramatyczne nie mają znaczenia jeśli nie potrafisz ich zastosować w prawdziwym życiu.

Założę się, że nieświadomie popełniasz błędy, które obniżają Twoją motywację do nauki i sprawiają, że stoisz w miejscu. Postaram się je wskazać i wyeliminować. 

Chętnie podzielę się z Tobą najskuteczniejszymi strategiami, który maksymalnie usprawnią ten proces. Nauka słownictwa będzie dużo prostsza, a spontaniczne wypowiedzi bez najmniejszego stresu staną się czymś normalnym.

Jestem świadomy tego, że indywidualne podejście jest jednym z najważniejszych elementów decydujących o Twoim sukcesie. Powinieneś uczyć się języka tak, jak chcesz tego Ty sam, a nie tak, jak wymyślili to sobie autorzy podręczników i podstaw programowych czy nauczyciele. 

Każdy język to osobny świat o nieskończonych granicach. Warto poznawać go w taki sposób, który da Ci maksimum satysfakcji i sprawi, że nie już nigdy nie będziesz chciał go opuścić.